Przedszkole Miejskie nr 12 Toruń


Idź do treści

Menu główne:


Kreciki

Nasze grupy

Grupa "Kreciki"

nauczyciele: Daria Bugajna, Magdalena Licau

konsultacje: piątek 15:15-16:10
(po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)


Rozkład zajęć dodatkowych:


poniedziałek:
9.20 - 9.35 religia

wtorek:
10.30 - 10.45 lub 11.45 - 12.00 j. angielski

środa:
12.45 - 13.00 rytmika
zabawy z piłką

czwartek:
8.00 - 8.15 lub 11.30 - 11.45 j. angielski

piątek:
8.30 - 8.45 rytmika
9.35 - 9.50 religia

WsteczPlayDalej

4 kwietnia udaliśmy się na warsztaty pt. "Barwiarnia" do Centrum Sztuki Współczesnej, gdzie bawiliśmy się kolorami.

28 kwietnia w naszej grupie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne.

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

22 marca piosenką i tańcem witaliśmy Panią Wiosnę podczas Wiosennych Rytmów."Jak się nazywa czapka Pizzera? Jakie składniki potrzebne są do jej zrobienia? Ile czasu piecze się pizza? Na te i inne pytania odnaleźliśmy odpowiedź podczas wycieczki 6 marca do pizzerii Dominium w Centrum Handlowym Atrium Copernicus."

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

7 lutego przenieśliśmy się do karnawałowej Krainy Bajek! Tam wśród zabawy i tańców udało nam się wykonać wszystkie zadania i dzięki temu bajki powróciły do magicznej książki.30 stycznia miał miejsce wyjazd autokarem do teatru Zaczarowany Świat na przedstawienie pt. "O rybaku i smoku niemytym".

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

25 stycznia obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. "Magiczny ołówek". Gdyby każdy z nas mógł mieć taki ołówek...4 stycznia wzięliśmy udział w audycji muzycznej pt. "Spotkanie z dudziarzem". Poznaliśmy nowy instrument (dudy) oraz tradycyjny narodowy strój szkocki.

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

W Nowym Roku mieliśmy spotkanie z panią policjant na temat "Bezpieczny przedszkolak w ruchu drogowym". Już wiemy dlaczego trzeba zapinać pasy, nosić odblaski, a przed jazdą na rowerze koniecznie założyć kask!Uroczysta Wigilia w naszej grupie odbyła się 21 grudnia. Dzieci przygotowały piękny program artystyczny dla swoich rodziców. Odwiedził nas również Mikołaj z ogromnym workiem prezentów!

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

18 grudnia wzięliśmy udział w warsztatach wypieku pierników. Poznaliśmy składniki potrzebne do ich zrobienia. W powietrzu pojawił się zapach nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia...

W poniedziałkowy grudniowy poranek odwiedziła nas grupa teatralna "Magmowcy" z teatrzykiem pt. "O bombce, co z choinki spada".

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

6 grudnia w Mikołajki odwiedził nas Święty Mikołaj. Radości z prezentów było co nie miara!

W tym roku ponownie spotkaliśmy się z Cecylką Knedelek, tym razem w teatrzyku zatytułowanym "Na tropie Św. Mikołaja, czyli co ma piernik do buraka".

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

14 listopada wzięliśmy udział w audycji muzycznej pt. "Piosenki Powstania Warszawskiego". Utrwaliliśmy znane już nam symbole narodowe i poznaliśmy patriotyczne pieśni.

10.11 braliśmy czynny udział w apelu z okazji Dnia Niepodległości. Nasza grupa zaśpiewała patriotyczną piosenkę "Płynie Wisła, płynie".

WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

W październiku mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Służbę Ochrony Kolei. W ramach podziękowania dla panów sokistów wykonaliśmy piękny, dłuuugi pociąg z papieru.

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dostaliśmy piękne medale, słodkości, a na koniec stworzyliśmy kolorowy korowód i ruszyliśmy na spacer wokół przedszkola.


WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

Kiedy jesień jest już wokoło,
wtedy wszystkim jest wesoło.

A nam jak widać humory dopisują!

Strona główna | Aktualności | Klauzula informacyjna | Wydarzenia | Poznajmy się | Organizacja pracy | Dla Rodziców | Nasze grupy | Poradnictwo i pomoc | Warto wiedzieć | Rada Rodziców | Podstawa dzialania | BIP | Mapa witryny
Powrót do treści | Wróć do menu głównego