Przedszkole Miejskie nr 12 Toruń


Idź do treści

Menu główne:


Misie

Nasze grupy

Grupa "Misie"

nauczyciel: Agnieszka Janecka
pomoc nauczyciela: Urszula Zaremba

konsultacje: poniedziałek 15:15 - 15:45
(po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)

GRUDZIEŃ

BARBÓRKA
4 grudnia z okazji przypadającego w tym dniu Święta Barbórki uczestniczyliśmy w spotkaniu z panem Januszem, który przez kilka lat pracował jako górnik w kopalni. Dzięki temu spotkaniu i obejrzeniu fragmentów tematycznych filmów dowiedzieliśmy się np. jak wydobywano węgiel kiedyś a jak obecne, w jakich warunkach pracują górnicy, z wykorzystaniem jakiego sprzętu i jak wygląda ich odświętne umundurowanie a także, do czego tak naprawdę potrzebny jest nam węgiel. Bardzo dziękujemy Panie Januszu za to spotkanie!!

MIKOŁAJKI
6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki - wspólnie ubieraliśmy choinkę i cieszyliśmy się z niespodzianek, jakie przygotował dla Nas Mikołaj.
W tym dniu nastąpiło też rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu literackiego "Snuj się, snuj bajeczko", w którym II miejsce zajął nasz Olaf i jego rodzice. Gratulacje!!!

Barbórka.
WsteczPlayDalej

LISTOPAD

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
8 listopada uczestniczyliśmy w wewnątrzprzedszkolnym Przeglądzie wierszy i piosenek
patriotycznych z okazji Święta Niepodległości

PRAWA DZIECKA20 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z tej okazji gościliśmy u nas koleżanki i kolegów z grupy "Motylki", które wspólnie z nami wzięły udział w zajęciach dydaktycznych.

W PRZEDSZKOLU JEST WESOŁO
Z życia przedszkolaka.

Święto Niepodległości.
WsteczPlayDalej

PAŹDZIERNIK


ŚWIĘTO DRZEWA
10 października obchodziliśmy Święto Drzewa - poznaliśmy rolę drzew w przyrodzie i ich znaczenie w życiu człowieka oraz obejrzeliśmy drzewa... i inne elementy przyrody znajdujące się w otoczeniu naszego przedszkola.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH
Teatrzyk "W zdrowym ciele zdrowy duch" z udziałem naszego Teodora w roli aktora. 23 października gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru Magmowcy z przedstawieniem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Poznaliśmy bohaterkę - Małą Brudaskę, której życiowe motto brzmiało "częste mycie skraca życie" oraz Pana Doktora, który przy współudziale dzieci (małych aktorów) zapoznawał ją z zasadami zdrowego stylu życia.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
25 października odbyła się w naszej grupie bardzo ważna Uroczystość - Pasowanie na przedszkolaka.

ODPOCZYNEK WAŻNA SPRAWA
Odpoczynek nie tylko w porze leżakowania.

Święto drzewa.
WsteczPlayDalej

WRZESIEŃ

WITAMY W PRZEDSZKOLU
2 września rozpoczął się nowy rok przedszkolnym z tej okazji Drogie "Misie" życzymy Wam, aby pobyt w przedszkolu dostarczał Wam każdego dnia: radości, wspaniałych zabaw i zajęć oraz dał okazję do poznania wielu nowych przyjaciół. Trzymamy kciuki!!!!

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Witamy w przedszkolu.
WsteczPlayDalejPowrót do treści | Wróć do menu głównego