Chciałyśmy serdecznie podziękować za aktywny udział dzieci i rodziców w zabawie „Popołudnie z dzieckiem – owady z recyklingu” – dzieci przynoszą piękne prace i pięknie o nich opowiadają.

Dziękujemy również za systematyczne przynoszenie chusteczek, klei i materiałów do kącika plastycznego, z którego dzieci bardzo aktywnie korzystają. Dużą radość sprawia również dzieciom opieka nad kącikiem przyrodniczym, który z Państwa pomocą udało się  zorganizować.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Bonieckich, którzy podarowali dzieciom teatrzyk Kamishibai, oraz wzbogacili nasz kącik czytelniczy o wspaniały album przyrodniczy oraz książki tematycznie związane z naszym miastem i województwem.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup dla grupy chusty animacyjnej firmy Akson. Dzieci uwielbiają zabawy z chustą. W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej pojawią się zdjęcia z tych i innych zabaw. Strona naszego przedszkola zyskała nową szatę graficzną. Zachęcamy do jej odwiedzenia, zwłaszcza zakładek dotyczących naszej grupy.