Przedszkole Miejskie nr 12 Toruń


Idź do treści

Menu główne:


Wydarzenia

Wydarzenia

WsteczPlayDalej

Jak co roku świętowaliśmy karnawał. W przedszkolu pojawiły się różne postacie z bajek, księżniczki, wróżki, a nawet superbohaterowie.
Każda grupa bawiła się w swojej sali, jednak było mnóstwo śmiechu, zabawy i tańców.

WsteczPlayDalej

Chociaż w tym roku Dziadek i Babcia nie mogli odwiedzić nas w przedszkolu, my nie zapomnieliśmy o ich święcie. Wszystkie grupy przygotowały występ oraz prezenty.

WsteczPlayDalej

ANIOŁKOWE GRANIE

Nasze przedszkole wzięło udział w w ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Aniołkowe granie".
Celem projektu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych.
W ramach akcji grupy "Mrówki" i "Zajączki" przygotowały koncert charytatywny, który odbył się w dniach 18 i 21 grudnia. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.
Akcji towarzyszyła zbiórka upominków dla dzieci z jednej z toruńskich rodzin zastępczych. Serdeczniem dziękujemy wszystkim Dobrym Aniołem za wsparcie zbiórki. W dniu 23 grudnia aniołki - Pani Asia, Pani Kasia, Pani Asia i Pani Magda dostarczyły prezenty rodzinie. rRadości dzieci nie było końca. Przekazujemy w imieniu rodziny i własnym gorące podziękowania za pomoc i przygotowane prezenty. W ramach podziękowania otrzymalismy piękny stroik świąteczny.Uśmiech na twarzach dzieci podczas rozpakowywania prezentów zostanie w naszych sercach na długo.


WsteczPlayDalej

W dzień przedszkolnej Wigilii 18.12.2020 r. w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Wszystkie grupy zasiadły do świątecznego stołu, był barszcz, paszteciki, no i oczywiście słodkości. Do niektórych sal zawitał sam święty Mikołaj, w innych poprosił o pomoc swoje elfy. Najważniejsze, że wszystkie dzieci otrzymały świąteczne upominki.

WsteczPlayDalej

Tradycyjnie w przedszkolu świętowaliśmy Mikołajki. Byliśmy bardzo grzeczni więc wszyscy otrzymaliśmy prezenty. Dziekujemy Miołaju. Do zobaczenia za rok.

Informujemy, iż konkurs "Zdrowie w sokach ukryte" został rozstrzygnięty. Obok lista zwycięzców. Gratulujemy!

WsteczPlayDalej

"WARZYWNE OBRAZY"
W ramach akcji popołudnie z dzieckiem pod hasłem "Warzywne obrazy" otrzymałyśmy 20 wiadomości ze zdjęciami prac. Prace dzieci wykonywały samodzielnie, z pomocą rodziców, a nawet z udziałem rodzeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji za zaangażowanie. Wszystkie prace są piękne, gratulujemy wszystkim autorem. Prace wyglądają bardzo pięknie, a przede wszystkim smakowicie. W poniedziałek 21 listopada wszystkie dzieci, które wzięły udział w akcji otrzymały upominek i dyplom ufundowany przez Radę Rodziców. Rozdanie upominków odbyło sie w każdej sali oddzielnie. Upominki dla dzieci nieobecnych można odebrać u wychowawców grup.
Wszystkie zdjęcia prac można obejrzeć tutaj, zapraszamy ---> klik

ZBIÓRKA NAKRĘTEK
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę zakrętek dla Mateusza. Oto efekty zbiórki. Jesteście niesamowici, ta zbiórka pokazała, iż "Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat".


WsteczPlayDalej

DZIEŃ DRZEWA
Nasze Przedszkolaki wiedzą, że o przyrodę należy dbać. W dniu 9 października we wszystkich grupach poruszaliśmy tematy związane z Dniem Drzewa W młodszych grupach były zajęcia o tematyce ekologicznej. Najstarsze grupy, czyli dzieci 6 - letnie z tej okazji spotkały się z przedstawicielką Ligii Ochrony Przyrody. W spotkaniu wzięły udział również grupy Biedronki i Jeżyki.


POWITANIE JESIENI
Pani Jesień już wyjęła kolorowe farby i czaruje świat. My ją pięknie przywitaliśmy. Prosimy zostań z nami.


WsteczPlayDalej

DZIEŃ CHŁOPAKA
W dniu 30 września każdy chłopiec, czy duży, czy mały ma święto. W grupach koleżanki składały kolegom życzenia, a niektóre wręczyły drobne upominki. My również przyłączamy się do życzeń. Wszystkim Chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego.


WsteczPlayDalej

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
W kalendarzu 20 września to ważna data dla każdego przedszkolaka. W tym dniu mają święto wszyscy milusińscy, którzy chodzą do przedszkola. My również świętowaliśmy, były zabawy w grupach i mnóstwo radości. Naszym kochanym przedszkolakom życzymy uśmiechów, radości i nie zapomnianych wspomnień z przedszkola.

WsteczPlayDalej

WITAMY W PRZEDSZKOLU
Już zadzwonił w szkole pierwszy dzwonek, tak więc i my wróciliśmy do przedszkola. Chociaż ze względu na sytuację na świecie związaną z wirusem jest to szczególny rok szkolny. Nas jednak nie opuszcza dobry humor.Podmenu:
Powrót do treści | Wróć do menu głównego