PAŹDZIERNIK

Iga, Marcysia, Filip i Mateusz reprezentowali naszą grupę podczas odbywającego się w przedszkolu „Turnieju wiedzy o zawodach”. W turnieju wzięły też udział dzieci z grupy „Kreciki”, „Motylki” i „Krasnale”. Wszystkie dzieci rozwiązywały zadania związane z zawodami. Oczywiście na turnieju nie mogło zabraknąć reszty grupy „Zajączki”. Nasza grupa zaśpiewała i zilustrowała ruchem piosenkę pod tytułem „Zawody”. Po podliczeniu punktów okazało się, że wszystkie grupy zajęły pierwsze miejsce. Gratulujemy.

WRZESIEŃ

Wakacje minęły i wróciliśmy do przedszkola. W przedszkolu wesoło bawimy się i uczymy.

Jak co roku odbyła się akcja Sprzątanie Świata, my również do niej dołączyliśmy, bo chcemy żeby świat był czysty.

20 września w przedszkolu było jeszcze weselej niż zwykle. Tego dnia świętowaliśmy z wszystkimi przedszkolakami w Polsce, ten dzień to dla nas ważna data. Niechaj każdy wie, że tego dnia przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dzięki uprzejmości Pani Dżanety Pałaszewskiej odwiedzili nas strażacy z pobliskiej jednostki. Serdecznie dziękujemy za tą ważną lekcję i wodne atrakcje.

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki odśpiewały kolegom „Sto lat” i wręczyły drobne upominki. Wszystkim chłopcom życzymy uśmiechu i dużo radości.